Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
    Početna   Vesti   Ovog vikenda u Malom pozorištu „Duško Radović“ radionica kreativne gline

Vesti >> Dečije radionice

Ovog vikenda u Malom pozorištu „Duško Radović“ radionica kreativne gline

17.04.2015 -
   Na repertoaru Malog pozorišta „Duško Radović“ ovog vikenda Vas očekuju dve predstave i radionica kreativne gline:

 

Subota, 18. april u 17 sati -

„Skoro svako može da padne, Osim čaplje”, duhovita i poučna predstava za decu nastala po motivima priča holandskog doktora i pisca Tona Telehena, u adaptaciji i režiji Nikole Zavišića. U predstavi igraju: Jelena Petrović, Tatjana Stanković, Bojan Lazarov, Jovo Maksić i Filip Jevtić. 


Nedelja, 19. april u 12 sati -

„Tri praseta” lutkarska predstava po tekstu Igora Bojovića na šaljiv i poučan način obrađuje čuvenu bajku o tri praseta, ali se bavi i temom napuštenih kućnih ljubimaca. Pozivamo sve gledaoce predstave „Tri praseta”, da po završetku predstave učestvuju u radionici kreativne gline za decu. Pravimo figurice po uzoru na likove iz predstave!!!

 

Dobrodošli u Malo pozorište!

 

 


 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osveži

 
   Adresar
    Izdvajamo     Pomoć   PageRank Checking Icon
 

  Vrtići
  Igraonice
  Školice
  Bebisiting agencije
  Prodavnice i butici
  Pedijatrijske ordinacije

  Eroditelj.rs

   Vesti - Početna
  Roditeljstvo
  Zdravlje
  Pitajte doktora
  Ishrana
  Vodič - kulturna dešavanja
  Dečiji horoskop
  Vodič za dečiju štednju
   MARKETING
  KONTAKT

Napomena: sve informacije i saveti na Vrticiportal.com služe isključivo u informativno-edukativne svrhe. Sadržaj web portala u odredjenim rubrikama koje se bave zdravljem dece, ne  može zameniti odlazak Vašem pedijatru i nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze.

 

Copyright © 2009 - 2018 Vrticiportal.com - Junior Shop, trgovina putem interneta i druge usluge - Sva prava zadržana

 
  Kopiranje, umnožavanje ili prenošenje tekstova, moguće je samo uz pismenu saglasnost redakcije sajta vrticiportal.com.
             
Muzička centrala -  online muzički magazinJuniorshop.rs -  internet prodavnica bebi i dečije opreme