Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
Baner
    Početna   Vesti   Zmajeva velika riznica poezije i proze za decu + CD

Vesti >> Knjige za decu

Zmajeva velika riznica poezije i proze za decu + CD

26.02.2014 -
   Predstavljamo Vam najkompletnije izdanje J.J.Zmaja "Zmajeva velika riznica poezije i proze" u izdanju Pan knjige iz Novog Sada. U ovoj jedinstvenoj knjizi na 369 strana u tvrdom povezu možete pronači poeziju i priče za decu (Ala je lep ovaj svet, Pačija škola, Taši taši ...), bajke i basne, Zmajevo detinjstvo, dosetke, zagonetke i pouke u stih.

 

Ovo je jedna od najlepših knjiga na srpskom jeziku i po  prvi put u jednoj knjizi možete omogućiti deci da uživaju u pesmama, pričama, bajkama, dosetkama kao i da saznaju detalje o Zmajevom detinjstvu. Knjiga je ,podeljena” na pet delova koje čine  kompletnu zaostavštinu J.J.Zmaja, i to na 375 strana u tvrdom povezu na  ćirilici uz koji dobijate  i POKLON CD SA DEČIJIM PESMAMA - DEČIJE KARAOKE !!!

 

Najkompletnije izdanje J.J.Zmaja

  1. Poezija za decu (Ala je lep ovaj svet, Pačija škola, Taši taši tanana, Materina maza, Žaba čita novine, Mali Jova, Pčela i cvet...)
  2. Priče za decu (Gavranovo gnezdo, Dobrica i Sveti Petar, Mlakonja, Pakosni Stevča...)
  3. Bajke i basne (Kristal i led, Igla i konac, Vreća i zakrpa, Zašto slavuj peva samo noću, Milostiva vrana, Guravi krojač, Sneževak ili visibaba, Lisica ostaje visibaba, Konj i mazga na sudu, Priča o tužnom gušteru, Majmun i slon...)
  4. Zmajevo detinjstvo (Odzačar,Tetka Mika,Roda...)
  5. Dosetke, zagonetke i pouke u stihu (Ručak, Zelene šljive, Medved,Mali Steva, Lek, Mala Anka, Pažljivi Laza, Obećanje, Nije sramota, Eto zašto, Mala mudrica, Ni onda...)


Cena: 4.900 din.
Cena sa popustom: 2.700 din.
 
 
 

 

 

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osveži

 
   Adresar
    Izdvajamo     Pomoć   PageRank Checking Icon
 

  Vrtići
  Igraonice
  Školice
  Bebisiting agencije
  Prodavnice i butici
  Pedijatrijske ordinacije

  Eroditelj.rs

   Vesti - Početna
  Roditeljstvo
  Zdravlje
  Pitajte doktora
  Ishrana
  Vodič - kulturna dešavanja
  Dečiji horoskop
  Vodič za dečiju štednju
   MARKETING
  KONTAKT

Napomena: sve informacije i saveti na Vrticiportal.com služe isključivo u informativno-edukativne svrhe. Sadržaj web portala u odredjenim rubrikama koje se bave zdravljem dece, ne  može zameniti odlazak Vašem pedijatru i nije zamena za lekarske preglede i dijagnoze.

 

Copyright © 2009 - 2018 Vrticiportal.com - Junior Shop, trgovina putem interneta i druge usluge - Sva prava zadržana

 
  Kopiranje, umnožavanje ili prenošenje tekstova, moguće je samo uz pismenu saglasnost redakcije sajta vrticiportal.com.
             
Muzička centrala -  online muzički magazinJuniorshop.rs -  internet prodavnica bebi i dečije opreme